Na Petrbokově memoriálu opět zanechali tetínští jeskyňáři výraznou stopu a nic na tom nemění fakt, že se vlastně zúčastnil jediný řádný člen a ten ještě jel reprezentoval družstvo Plániv.
Jak to tedy probíhalo? Na start se tradičně postavilo družstvo Staré škeble v osvědčeném složení Lucka, Irena, Hanka a Jirka, s drobnou kosmetickou změnou, kdy Jindřiška postavila na start svou dceru Alici a sama jela s vnoučaty jako doprovodné vozidlo. Družstvo Plániv pak adoptovalo plonkového Cimbála. Pro toho začal memoriál nešťastně. Po slibném začátku mu už po třiceti metrech upadlo přední kolo a potupně tlačil na vlak. Nebyl to poslední smolný moment. Memoriál nedokončila ani Lucka, které se u Srbska přetrhl řetěz.
Naše největší želízko však nezklamalo. Alice vyhrála kategorii žen i matek a napodobila tak Jindřišku. Blahopřejeme.


Většina týmu Staré škeble se soustředí před startem (foto Cimbál) a Alice přebírá cenu za vítězství v kategorii žen a matek (foto Jindřiška).



















